قوانین سایت

با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قو انين را وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در ه ر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. در صورت موافقت با این قوانین تیک موافقم را بزنید و سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک فرمایید.


 • قانون شماره 1) تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، اطلا عات را صحیح و بهطور کامل وارد نمایند. اطلاعات خواسته شده جهت افزایش امنیت خود مشاورین املاک است و بدیهی است در صورت دادن اطلاعات اشتباه یا سوء استفاده از اطلاعات دیگران مدیریت سایت اجازه دارد که کاربر مربوطه و اطلاعات وی را حذف نماید.

 • قانون شماره 2) کاربران سايت مي بايست قبل از گذاشتن یک خانه در سایت اجازه های لازم را از مالک بگیرند. سایت موجر هیچ مسئولیتی در قبال خانه های گذاشته شده ندارد.

 • قانون شماره 3) کاربران مي بايست اطلاعات درست را در هنگام ثبت خانه وارد نمایند و از دادن اطلاعات اشتباه پرهیز نمایند. در صورت مغایرت اطلاعات داده شده با خانه، سایت موجر خانه مورد نظر را از سایت حذف خواهد کرد.

 • قانون شماره 4) برای بهبود و بهینه سازی سایت در صورت مشاهده خانه ای که بیش از یک بار برای اجاره یا فروش توسط چندین مشاوره املاک مختلف در سایت گذاشته شده باشد . تمام فایل ها چک خواهد شد و مشاور املاکی که برای اولین بار در سایت گذاشته است حق تقدم بیشتری دارد و خانه های تکراری که بعد از او در سایت باشند از سایت حذف خواهد شد.

 • قانون شماره 5) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خوا هند شد و و دسترسي وي سایت قطع خواهد شد.

 • قانون شماره 6) مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي ندا رد. لطفا قبل از قرار دادن عکس ها با مالک مربوطه هماهنگ باشید.

 • قانون شماره 7) تغيير نام كاربري فقط توسط مدير سايت مجاز است . چنانچه تمايل به تغيير نام كاربر خود داريد با ما تماس بگیرید.

 • قانون شماره 8) لطفاْ در زمان گذاشتن عکس و یا اطلاعات خانه ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد.

 • قانون شماره 9) در صورت حذف و یا ویرایش فایل های خانه شما، دلایل این کار به شما اطلاع خواهد داده شد. در صورتی که فکر میکنید این کار به اشتباه صورت گرفته با ذکر نام فایل و دلیل ان با ما تماس بگیرید.

 • قانون شماره 10) در صورت مشاهده خانه ای که قبلا توسط شما در سایت قرار داده شده، توسط مشاور املاکی دیگر سریعا به ما اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام گیرد.

 • قانون شماره 11) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي‌ در مورد يک کاربر در سایت آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

 • قانون شماره 12) هرگونه تاپيک و ارسال اعتراض آميز و يا انتقاد آميز در رابطه با يک کاربر و يا خانه بدون اخطار قبلي و سريعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

 • قانون شماره 13) سواستفاده تبلیغاتی از امکانات سایت برای تبلیغ سایت با معرفی خدمات, از ارسال تاپیک های تبلیغاتی در سایت خودداری کرده و اگر قصد دارید سایت خود را معرفی کنید میتوانید با مدیران سایت تماس بگیرید. از ارسال تاپیک های تبلیغاتی و معرفی محصولات و امثال آن خودداری کنید و برای معرفی چنین خدم اتی با مدیریت سایت تماس گرفته و بنر تبلیغاتی در سایت اجاره کنید . در صورت رعایت نکردن این موارد نام کاربری شما مسدود شده و آدرس سایت شما در سیستم سایت مسدود خواهد شد.

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.