ارتباط با ما

ایمیل : contact@moojer.com

آدرس : مشهد- مجتمع تجاری زیست خاور- واحد 405

ایده ما

لزوم یک سیستم اطلاعاتی جامع برای مشاورین املاک در سراسر کشور ما را برای انجام این پروژه ترغیب کرد. هدف ما از ایجاد این وب گاه مکانی بود که فقط مشاورین املاک توانایی تبلیغ و گذاشتن املاک دلخواه خود را داشته باشند و مراجعه کنندگان بتوانند با اطمینان کامل خانه مورد نظر خود را جستجو و پیدا نمایند. یه دلیل این که فقط مشاورین املاک مجاز و قانونی کشور اجازه ثبت نام در این سایت را دارند لذا مراجعه کنندگان محترم میتوانند با اطمینان کامل از صحت املاک گذاشته شده در این سایت اقدام به جستجو کنند. امیدواریم بتوانیم رضا یت مندی مراجعه کنندگان خود را جلب کنیم و باعث راحت تر و سریع تر شدن کارهای انها شویم.

چگونه شروع کردیم

جرقه اولیه این کار زمانی زده شده که خود ما به دنبال خانه میگشتیم. مشاور املاک های فراوان و خانه هایی که در خیلی از این مشاوره ها مشترک بود. پیدا کردن خانه ی مورد نظر ما بیشتر از 1 ماه طول کشید و در این یک ماه خستگی فراوان بابت بازدید خانه های زیاد و مسافت ه ای شهری ما را به این فکر فرو برد که با پیشرفت تکنولوژی و آشنایی عموم مردم با ااینترنت امکان بهره مندی از این نوع وب سایت ها فراهم است. به همین دلیل در اوایل سال 92 شروع به ساخت این سایت کردیم و پس از 6 ماه در سال 93 این سایت آماده به کار شد. این سایت توسط دو نفر برنامه نویس ساخته و اداره میشود. استفاده از تمام امکانات این سایت برای مشاورین و مراجعین محترم کاملا رایگان است و تنها ه دف ما ایجاد پلی کوتاه تر بین دو طرف بود.

پیمان حفظ حریم شخصی کاربران

کلیه اطلاعات و داده های کاربران به صورت کد گذاری شده در سایت قرار میگیرد و هیچ شخص حقیقی و یا حقوقی اجازه دسترسی به آن را ندارد. در ضمن سا یت موجر خود را متعهد در قبال کاربران میداند و اطلاعات را به هیچ مرجع و شخص سومی واگذار یا نمیفروشد. بدیهی است فقط اطلاعاتی که خود کار بران مایل به نمایش داده شدن داشته باشند در سایت قرار میگیرد.